Testowanie to ważny element procesu zakupu roweru. Szczególnie gdy to rower za kilkadziesiąt tysięcy złotych, a tylko takie mamy w ofercie. Rzadko kiedy jednak testowanie jest w ogóle możliwe poza sklepem lub imprezą promocyjną. Dlatego wymyśliliśmy coś nowego – testy zdalne.

To był bardzo udany test, w końcu wiem czego potrzebuję. Mogłem pojeździć testówką po moich własnych trasach i zobaczyć co potrafi.

99% klientów po testach naszych rowerów

Testuj zdalnie / po co?

Nikt nie lubi kupować kota w worku. Nawet, jeżeli to bardzo ładny kot. Albo rower. Choć jesteśmy pewni, że każdy rower w naszej ofercie jest wyjątkowym sprzętem, Ty wcale tej pewności mieć nie musisz – szczególnie, jeżeli nie udało ci się dotychczas na nim pojeździć. A więc czas spróbować z czym to się je. Ale jak? Szczególnie w dobie pandemii.

I tutaj wjeżdżamy my, cali na rowerowo. Ibisa lub Transition przetestujesz ZDALNIE. Nasza flota testowa jest gotowa do testowania – wszystko co trzeba zrobić to skontaktować się z nami i umówić test. Rower wyślemy do Ciebie kurierem, po zakończonym teście podeślemy go ponownie, po odbiór sprzętu. Ty musisz go tylko ponownie spakować. Prawda, że proste?

Testuj zdalnie / jak?

To jest naprawdę proste – wystarczy wykonać kilka kroków:

Skotaktuj się z nami poprzez formularz

Wypełnij formularz aby zapisać się na test – wystarczy napisać jaki rower chcesz testować, wszystkie dalsze szczegóły ustalimy mailowo. Kwestie, które musimy ustalić to rozmiar, Twoja waga oraz termin, w którym będziesz testować rower.

Podpisz umowę i opłać test

Po ustaleniu terminu testu prześlemy Ci do wypełnienia umowę wypożyczenia. Test jest płatny (299zł) – ta kwota pokrywa koszty transportu w dwie strony i przygotowania roweru. Jeżeli kupisz rower, tą kwotę odliczymy od jego ceny!

Do formularza
Odbierz rower od kuriera

W ustalonym terminie rower przyjedzie do Ciebie. W obecności kuriera sprawdź przesyłkę aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. W razie problemów skontaktuj się z nami. To już czas aby szykować ciuchy do jazdy!

Testuj jakby jutra nie było!

To całe zamieszanie jest po to, abyście na swoich własnych traskach mogli potestować nasze rowery. Abyście zjechali swoją ulubioną ściankę albo sprawdzili czasy na Stravie. Testy mogą trwać maksymalnie 72h – to nie wpływa na cenę.

Odeślij rower kurierem

Umyj maszynę, spakuj do kartonu. Użyj załączonej etykiety zwrotnej i zadzwoń do DHL aby umówić przyjazd kuriera. Czyż to nie piękne? Rower nie musi być w stanie konkursowym. Wystarczy czysty i nie zepsuty.

+48426345350

Testuj zdalnie / umówmy się!

Wypełnij ten prosty formularz aby umówić się na test. Pewnie wymienimy kilka wiadomości aby ustalić szczegóły. Nie martw się – jesteśmy bardzo mili!

Przekazując nam swoje dane robisz to w ramach naszej polityki prywatności. Możesz w każdej chwili zarządać usunięcia swoich danych z naszej bazy.