Od dwóch lat możecie u nas testować rowery w formie “zdalnego testu” – co weekend każdy z naszych rowerów testowych może dotrzeć pod Twoje drzwi i udowodnić swoją wartość w walce z Twoimi trasami. W sezonie 2024 rozszerzamy to rozwiązanie o nowy element – testy komponentów amortyzacji marki Cane Creek – damperów oraz mostków i sztyc amortyzowanych!

Nasze zdalne testy rowerów cieszą się dużym uznaniem klientów. Czy można w tej formie testować komponenty? Odpowiedź jest jasna: nie tylko można ale i TRZEBA.

Artur z Beastie Bikes

Testuj zdalnie / po co?

Czy w ogóle mieliście kiedyś możliwość testowania części rowerowych? Poza rzadkimi przypadkami fajnych akcji zazwyczaj kupując rowerowy szpej jesteście zdani na opinie profesjonalnych recenzentów, znajomych z forum lub ślepy los i własną intuicję.

Niektóre komponenty jednak nie jest łatwo dobrać “na czuja”, bo wymagają dopasowania do Waszych preferencji, stylu jazdy czy nawet Waszego roweru. A gdy cena tych komponentów przekracza magiczną granicę czterech cyfr, decyzja staje się coraz trudniejsza. My planujemy Tobie tą decyzję ułatwić!

Testuj zdalnie / jak?

To jest naprawdę proste – wystarczy wykonać kilka kroków:

Skontaktuj się z nami poprzez formularz

Wypełnij formularz aby zapisać się na test – wystarczy napisać jaki komponent chcesz testować, wszystkie dalsze szczegóły ustalimy mailowo. Kwestie, które musimy ustalić to też termin, w którym będziesz testować sprzęt.

Podpisz umowę i opłać test

Po ustaleniu terminu testu prześlemy Ci do wypełnienia umowę wypożyczenia. Test jest płatny – ta kwota pokrywa koszty transportu w dwie strony i przygotowania komponentu. Jeżeli po testach kupisz u nas komponent, zwrócimy Ci koszt testu!

Do formularza
Biegnij do paczkomatu

Komponenty wysyłamy paczkomatem – to ułatwia życie, nie musisz czekać na kuriera i ryzykować, że sprzęt nie dojedzie. W ten sam sposób odeślesz nam paczkę.

Testuj jakby jutra nie było!

To całe zamieszanie jest po to, abyście na swoich własnych traskach mogli potestować nasze części. Abyście zjechali swoją ulubioną ściankę albo sprawdzili czasy na Stravie. Testy mogą trwać maksymalnie 72h – to nie wpływa na cenę.

Odeśli sprzęt do nas

Po zakończonych testach zwróć czyste komponenty za pomocą tego samego paczkomatu. Dokładne instrukcje jak to zrobić dostaniesz w mailu od nas – proces jest szybki i bezproblemowy. teraz już wiesz, że nie kupujesz w ciemno.

Testuj zdalnie / umówmy się!

Wypełnij ten prosty formularz aby umówić się na test. Pewnie wymienimy kilka wiadomości aby ustalić szczegóły. Nie martw się – jesteśmy bardzo mili!

Przekazując nam swoje dane robisz to w ramach naszej polityki prywatności. Możesz w każdej chwili zarządać usunięcia swoich danych z naszej bazy.