Trail Party / po co?

Nasze rowery i części rowerowe są wyjątkowe. Pochodzą z niedużych firm założonych i posiadanych przez maniaków takich jak Wy i my. Żadne korpo i plany zawładnięcia światem – raczej szpej od pasjonatów dla pasjonatów. Ale niech ta piękna gadka nie uśpi Waszej czujności – to nie są tanie rzeczy, proszę Państwa. A jak nie są tanie to pewnie przed zakupem chcielibyście je obejrzeć, pomacać, ba – POTESTOWAĆ?

Ponieważ sami jesteśmy w tym całym świecie rowerowych bajerów “po uszy”, to doskonale wiemy jak obcowanie ze sprzętem jest ważne i chcemy Wam je umożliwić. Trail Party to odpowiedź na te potrzeby.

Trail Party / jak?

Testowanie rowerów to jednak nie jest tak prosta rzecz, jakby się mogło wydawać – testy na wielkich imprezach bardzo często są w biegu, czasu jest za mało, kolejki do wyciągów są długie a dawki samego obcowania ze sprzętem okazują się homeopatyczne. Więc pomimo atmosfery wielkiego rowerowego święta dostajemy często doświadczenie niczym lizanie loda przez szybę. Jak to wszystko zrobić lepiej?

Trail Party będzie imprezą zamkniętą ze z góry określoną, małą liczbą uczestników – na jedną edycję zaprosimy na razie tylko 13 osób. Sprawi to, że będziecie mogli ze spokojem wykonać trzy dwugodzinne jazdy testowe na trzech różnych maszynach – we flocie testowej mamy 10 rowerów Ibis Cycles i Transition Bikes. Impreza ta będzie płatna, lecz dzięki temu będziemy w stanie zapewnić Wam wiele niedostępnych gdzie indziej atrakcji:

Czas tylko dla Ciebie

Na Trail Party dostajesz trzy dwugodzinne jazdy testowe. Dwie godziny to dosyć czasu na przygotowanie maszyny, poznanie się z nią podczas ciekawej przejażdżki i chwilę wymiany doświadczeń z nami. Chodzi o to abyście poznali nasze rowery.

Super miejsca i trasy

Wybierzemy dla Was tylko najlepsze miejscówki w okolicy byście mogli przetestować sprzęt w prawdziwych warunkach i na fajnych trasach – czyli tak jak trzeba. Nie idziemy na ilość ale na jakość, dzięki czemu testy będą drogowskazem przed zakupem.

Beastie BBQ Experience

To zawsze chcieliśmy zrobić – poza testowaniem rowerów zapewnimy Wam także odpowiednie doznania kulinarne – będą prawdziwe steki i piwo z małych lokalnych browarów. To nie będzie degustacja, celujemy w format “all you can eat”.

Mały prezent

Aby Trail Party było ciekawym wspomnieniem, po imprezie otrzymasz także jedyny w swoim rodzaju tshirt – każda edycja to tylko 13 wyjątkowych sztuk. Nie zwykłą reklamówkę – ta koszulka dzięki swojemu składowi będzie się super nadawać do jazdy na rowerze!

Super ekipa

Jesteśmy pewni, że na udział w Trail Party zdecydują się sympatyczni i zrelaksowani ludzie. Ludzie jak my – kochający rowery i troszkę szaleni. To wszystko jest gwarancją świetnej zabawy i ciekawych doświadczeń na Trail Party. Już nie możemy się doczekać!

Trail Party / garść zasad i informacji

Trail Party będzie się rządzić kilkoma zasadami, które spróbujemy wypisać w punktach

 • Udział w imprezie jest płatny – kosztuje 199zł
 • W imprezie bierze ograniczona do 13-tu liczba osób
 • Do użytku testujących oddajemy 10 rowerów Ibis Cycles i Transition Bikes
 • Każdy uczestnik będzie mógł wykorzystać trzy dwugodzinne okna testowe (realny czas jazdy to 90 minut) na trzech różnych rowerach.
 • Testy startują o 10:00, 12:00, 14:00 i 16:00 z bazy Trail Party
 • W ramach imprezy i w cenie udziału zapewnimy BBQ ze stekami, piwo z małych browarów i dobrą kawę. Za grillem stanie sam Prezes 😉
 • Grillowanie zaczynamy o 13:00 – dobrym pomysłem jest rezygnacja z jazdy o 14:00 i poświęcenie czasu na posiłek
 • Dla osób na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej zapewnimy ciekawe dania zgodne z ich jadłospisem.

Pierwsze dwie imprezy Trail Party odbędą się na Dolnym Śląsku pod koniec lipca:

 • 23.07.2022 ujeżdżamy znany i lubiany kompleks tras enduro na Srebrnej Górze
 • 24.07.2022 testujemy na traskach zbudowanych na Raduni

Trail Party / rezerwuj

Poniżej znajdziesz formularz do rezerwacji testów. Pamiętaj o kilku kwestiach:

 • Za każdym razem wybierz tą samą imprezę z listy rozwijanej. Po zarezerwowaniu testu strona się odświeży
 • Rezerwacja rowerów testowych jest ostatecznie akceptowana przez nas (aby uniknąć kolizji) – otrzymasz email z potwierdzeniem gdy wszystko będzie ok
 • Pamiętaj aby zarezerwować 3 testy i 3 różne rowery – chcemy aby każdy mógł potestować jak najwiecej maszyn Rezerwacje powyżej 3 testów lub duplikaty tego samego roweru nie będą potwierdzane
 • Po potwierdzeniu rezerwacji prześlemy Ci dane do opłacenia udziału w Trail Party
 • Jeżeli jesteś na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej – napisz to w komentarzu do rezerwacji