Beastie Bikes
Beastie Bikes
Allegro
Blogspot
Facebook

Info

INFO>>O NAS

Skąd wzięło się Beastie Bikes? Nasza firma zrodziła się z pasji – miłości do dwóch kółek i energii, jaką daje nam zabawa na nich. Beastie Bikes powstało także z irytacji – z decyzji, by wreszcie umożliwić polskim bikerom poznanie marek, które dotychczas znali jedynie z zachodnich czasopism. Wszyscy chcieliśmy, aby polski rynek otworzył się na klienta i zaoferował mu to, czego chce – poprzez Beastie Bikes chcemy zmienić rynek na lepsze.


Cała nasza trójka poznała się na forum EMTB.pl – tam też można z nami porozmawiać. Na forum EMTB.pl spotykają się bikerzy tacy jak my - jeżdżący Enduro, kochający góry, ich zapach i smak. Jeżdżąc Enduro nie musimy się zamykać w sztywnych ramach definicji, my po prostu jeździmy po górach. Odliczamy dni do kolejnych wspólnych weekendowych wypadów, kilka razy w roku spotykamy się na zlotach, startujemy w rożnych seriach zawodów Enduro. Na pewno na niejednej takiej imprezie będziecie mogli spotkać naszą ekipę.


Ponieważ sami kupujemy dużo sprzętu rowerowego, chcemy mieć pewność, że każdy z Was przed zakupem dogłębnie przetestuje wymarzone produkty. Stąd ciągle rozbudowywana flota testówek dostępnych o każdej porze dnia i nocy w ustalonym z Wami a nie podanym z góry przez nas miejscu. O każdej porze nocy? – zapytacie. Oczywiście, uwielbiamy najtrajdy! Właśnie w ten sposób wyglądają też Demo Days. Masowe testowanie pozwoli Wam faktycznie poznać oferowany przez nas sprzęt i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Nie ma lepszej metody by poznać naszą ofertę – tylko ostra próba w terenie dowiedzie, jak dobrze ją skomponowaliśmy.


Jest nas trzech, a każdy z nas jest inny. Choć łączy nas ta sama pasja, nasz zespół jest różnorodny jak Wy. Dlatego wiemy, czego potrzebujecie. I to właśnie gwarantuje, że każdy, kto kocha góry i dwa kółka znajdzie u nas coś dla siebie.


Do zobaczenia na szlaku!

Ekipa Beastie Bikes
designed by TRIGONY, copywrite © 2010 BEASTIE BIKES