Beastie Bikes
Beastie Bikes
Allegro
Blogspot
Facebook

Industry 9

INDUSTRY 9

INDUSTRY 9>>MARKA

Jest ich ośmioro. Cała firma to osiem osób! Każdy z nich zaplata niesamowite koła, a w przerwie na kawę załatwia jeszcze inne sprawy – logistykę, marketing, ustawianie maszyn i inne ważne rzeczy. Tak właśnie wygląda firma, która robi jedne z najlepszych kół rowerowych na świecie. Szukasz kół, które pozwolą Ci zbudować 9,5 kilogramowe Mojo SL – mamy coś dla Ciebie. Potrzebujesz kuloodpornych kółek do Twojego V-Tacha? Takie też znajdziemy. A może po prostu chcesz się wyróżnić? Wybieraj z dziesięciu kolorów anody szprych i piast i stwórz niepowtarzalne koła. Szprychy w kolorach rasta? – Voila, klient nasz pan!Industry Nine to ekipa ośmiu wheel builderów – ludzi, którzy specjalizują się w produkcji kół rowerowych. Clint, Jeff, Brandi, Jake, Keith, Chris, James i Drew zaczynali właśnie od tego, od zaplatania kół w warsztatach rowerowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu poznali słabe strony tradycyjnych konstrukcji. Wiedza ta pozwoliła im stworzyć technologię, która jest fundamentem doskonałości kół Industry Nine. Ekipa I9 nie jest jednak grupą zwykłych mechaników. Wśród ich osiągnięć są dyplomy z mechaniki precyzyjnej, robotyki, inżynierii nuklearnej – ci ludzie naprawdę znają się na swojej robocie!


Industry Nine to firma, która stawia na jakość. W jaki sposób można zapewnić stuprocentową kontrolę nad nią? Odpowiedź jest prosta – produkując wszystko samemu. Dlatego właśnie, w erze outsourcingu produkcji na daleki wschód, Industry Nine wykonuje wszystkie elementy piast i szprychy w swojej siedzibie w Asheville w Północnej Karolinie. Obręcze do większości kół to także ich produkt, w ultralekkich modelach zastosowano słynące z jakości Stan’s ZTR, w modelu 29er użyto Stan’s Flow 29”.


Koła Industry Nine zostały zaprojektowane tak, by rozwiązać problemy wynikające ze stosowania tradycyjnych rozwiązań. Aluminiowe szprychy są proste by uniknąć karbów powodujących zmęczenie na zagięciu tradycyjnej szprychy. Szprychy mają zintegrowany nypel – minimalizują masę obrotową koła. Szprychy mają też o 20% większy przekrój i są wkręcane w piastę. Dzięki temu pozwalają zbudować sztywniejsze koło niż tradycyjne szprychy stalowe.


Industry Nine to też doskonałe piasty – ich jakość od lat znajduje swe odzwierciedlenie w opiniach ekspertów i ocenach użytkowników MTBR.com – średnia ocena to 4.7/5 z 42 ocen! Piasty I9 posiadają sześć zapadek i 120 punktów zazębienia – dzięki zazębianiu co 3 stopnie nadają się idealnie do fourcrossu i downhillu – wszędzie tam, gdzie musisz precyzyjnie wystartować

designed by TRIGONY, copywrite © 2010 BEASTIE BIKES