Beastie Bikes
Beastie Bikes
Allegro
Blogspot
Facebook

Straitline

STRAITLINE

STRAITLINE>>MARKA

„Made in Canada” – ten napis to najważniejszy element każdego produktu Straitline. Żadna liczba, żadne słowo nie są tak ważne jak ta krótka informacja. Ale co ona naprawdę oznacza? Dla Kanadyjczyka to więcej niż suchy fakt, to deklaracja. W zasadzie ten tekst powinien brzmieć: „Proudly made in Canada”. Dlaczego? Ci ludzie, gdy zabierają się do czegoś,nie uznają kompromisów. Drogi na skróty, małe oszustwa, niedomówienia i półprawdy to nie ich metody. Dlatego produkty Straitline są takie dobre – bo powstają z pasji. Ta pasja przekłada się na niezrównaną jakość – produkty tej firmy używane były podczas lotu na Marsa, eksploracji morskich głębin, czy tajnych działań wywiadu – są po prostu doskonale dopracowane.


Straitline Components to subbrand kanadyjskiej firmy Straightline Precision Industries, zajmującej się produkcją obrabianych komputerowo metalowych komponentów dla przemysłu lotniczego i kosmicznego. Siedziba firmy znajduje się w Sidney w Kolumbii Brytyjskiej. Region ten jest mekką współczesnego progresywnego kolarstwa górskiego – to tam zrodziły się rowerowy freeride i slopestyle. Ponieważ w Kolumbii Brytyjskiej na rowerach górskich jeżdżą prawie wszyscy, na pewnym etapie rozwoju firmy pojawił się pomysł, by produkować także komponenty rowerowe. Tak zrodziła się cała linia produktów o niezrównanej jakości wykonania, od dźwigni hamulców przez wsporniki kierownicy, aż po pedały. Możemy otwarcie powiedzieć – takiej precyzji nie oferuje żadna firma na rynku.

Produkty Straitline wyróżniają się niezwykłą dokładnością wykonania i bardzo szeroką gamą kolorystyczną, co dla klientów szukających indywidualnego charakteru sprzętu jest niezwykle ważne. Filozofia marki jest prosta – cytując: „Zamiast chwalić się w drogich kampaniach reklamowych i tworzyć wobec konsumenta fałszywy obraz marki, zdecydowaliśmy uchronić Was przed całym szumem poprzez trzymanie ust zamkniętych i inwestowanie w technologię, wierząc, że nasz produkt będzie sam dla siebie najlepszym rzecznikiem.”

I to właśnie typowe dla Kanadyjczyków nastawienie – jeżeli coś kochasz, jeżeli jest to Twoja pasja, oddaj się temu bez reszty. A jak już to zrobisz, gdy włożysz w swoją pracę całe swoje serce, będziesz miał pewność, że odniesiesz sukces. Bo na świecie jest wielu ludzi, którzy jak Ty bez reszty oddają się swojej pasji i potrafią ją odkryć we wszystkim, co jest nią napędzane. Taka jest właśnie filozofia Straitline Components – producenta komponentów o kosmicznej jakości wykonania.

designed by TRIGONY, copywrite © 2010 BEASTIE BIKES