Beastie Bikes
Beastie Bikes
Allegro
Blogspot
Facebook

Niner

NINER

NINER>>MARKA

Czy chcąc zbudować tankowiec zwrócilibyście się do speców od kutrów rybackich? Albo poszukując auta terenowego – czy udalibyście się do salonu z szosowymi przecinakami? Na pewno nie! W Beastie Bikes cenimy ludzi znających się na swojej robocie, fachowców pełną gębą. Dlatego też, gdy postanowiliśmy poznać Większą Stronę Mocy decyzja była szybka – wybór padł na Niner Bikes. Wielu dużych graczy wchodzi dziś w temat 29erów, chwali się, że to nowy trend, przyszłość MTB. Ale fakty są nieubłagane - wielu z nich dopiero eksploruje świat dużych kół. Niner Bikes to firma od początku związana wyłącznie z 29erami. To gwarantuje, że jeżeli chodzi o Dużą Kichę, są ekspertami. I dzięki temu dają Wam doskonałe rowery – czasy młodzieńczych prób i błędów mają już dawno za sobą.


Niner Bikes zrodziło się z pasji. Z miłości do czegoś innego, niedocenionego przez publikę, poniżanego i wyśmiewanego. Przez wiele lat 29ery wiodły żywot rowerowych renegatów. Były sprzętem dla „odmieńców”, „rowerowych freaków”, „oryginałów na siłę”. Dziś już wiemy, że tak nie jest. Wielkie koło w końcu zyskuje należne mu miejsce, coraz więcej ludzi je docenia i chce spróbować jego zalet. Coraz więcej firm oferuje widelce, obręcze, opony i komplety kół 29”. MTB już nigdy nie będzie takie, jak dawniej. Najbliższe sezony pokażą, że obydwa standardy mogą współistnieć na rynku i nagrodzą tych, którzy wytrzymali wiele lat w ciszy, projektując i tworząc coraz lepsze rowery z dużymi kołami. Te lata doświadczeń to najlepszy kapitał Niner Bikes, niekwestionowanego lidera Kultu Dużego Koła.


Niner Bikes ma dwóch ojców - to Chris Sugai i Steve Domahidy. Obydwaj od wielu lat działają w branży rowerowej. Chris to wizjoner 29erów. Ma za sobą rowerowe doświadczenia zawodnicze i biznesowe, przez wiele lat rozwijał swą ideę idealnego roweru MTB dochodząc do jednego wniosku – duże jest lepsze. Steve to zaprawiony w bojach „człowiek branży”. Zaczynał jako nastoletni mechanik rowerowy, pracował dla SRAM i Supergo, podnosił z upadku takie marki jak Weyless i Scattante. Panowie spotkali się pierwszy raz w 2003r. podczas cotygodniowej nocnej jazdy po górach Santa Monica. Od tego czasu spotykali się co tydzień spędzając mnóstwo czasu na rozmowach o rowerach i ich przyszłości. Kolejne przegadane godziny zbliżały ich do jednego celu – założenia własnej firmy, marki, która zaoferuje klientom to, co ich zdaniem jest najlepiej jeżdżącymi rowerami - 29ery w najlepszej formie. Tak w 2004r. zrodziło się Niner Bikes.


Dziś Niner to wielka rowerowa rodzina, którą tworzą firma i jej klienci. To ambitny gracz, który słucha swoich klientów i oferuje im coraz lepsze produkty. Te wszystkie spotkania, wspólne jazdy i godziny dyskusji przekładają się na jedno – Niner Bikes oferuje niezrównaną jakość jazdy w każdych warunkach. Bo to jest w gruncie rzeczy nadrzędny cel – aby jazda na rowerze była tak przyjemna, jak to tylko możliwe. „The ride is everything” – oto motto Niner Bikes

designed by TRIGONY, copywrite © 2010 BEASTIE BIKES