Beastie Bikes
Beastie Bikes
Allegro
Blogspot
Facebook

Ibis

IBIS

IBIS>>GWARANCJA

Ramy

Gwarancja na ramy obejmuje uszkodzenia wynikające z wad produkcyjnych i materiałowych, jest ważna przez pierwsze 3 lata i dotyczy pierwszego właściciela.


Części

Gwarancja na części obejmuje wszystkie części należące do Build Kitu włącznie z amortyzatorami. Okres jej trwania to 2 lata, naprawy są realizowane za naszym pośrednictwem przez polskiego dystrybutora danej części. Nie obejmuje czynności serwisowych takich jak regulacje i przeglądy amortyzatorów.


Ibis No Fault Replacement

Program „No Fault Replacement” dotyczy zakupionych u nas ram. W razie uszkodzenia ramy – przedniego trójkąta lub wahacza – bez winy właściciela, sprzedamy tą część po minimalnych kosztach. Program dotyczy zdarzeń losowych – w każdym wypadku sprawa będzie indywidualnie rozpatrywana przez Ibis Cycles. Nie jest to żadna forma Crash Replacement. No Fault Replacement dotyczy pierwszego właściciela przez 3 lata od zakupu roweru czy ramy.


Rejestracja ram

Zachęcamy Was do rejestracji ram na stronie Ibis Cycles. Zostaniecie wpisani do rejestru posiadaczy, co ułatwi ewentualne sprawy gwarancyjne. Zarejestruj swojego Ibisa pod adresem: http://ibiscycles.com/warranty/registration/

designed by TRIGONY, copywrite © 2010 BEASTIE BIKES