Beastie Bikes
Beastie Bikes
Allegro
Blogspot
Facebook

Ibis

IBIS

IBIS>>MARKA

Ibis jest jak James Bond. Elegancki dżentelmen o nieskazitelnej kulturze i doskonałym wizerunku. Uwielbia zabawę najnowszą technologią. Doskonale prezentuje się w blasku fleszy na niedostępnych dla gawiedzi salonach. Do czasu, gdy z nim zadrzesz… Wtedy okazuje się z jakiej gliny jest ulepiony. Radzi sobie w każdych warunkach – na usianym głazami szlaku, krętej górskie ścieżce, stromym technicznym podjeździe czy na zabłoconym torze wyścigu przełajowego. I wszędzie wygląda doskonale – w smokingu, czy w podartej w ferworze walki koszuli. Nie musimy chyba mówić, jakie wrażenie robi wtedy na damach?


Kalifornijska firma Ibis Cycles ma za sobą prawie trzydziestoletnią historię. Historię ciekawą i burzliwą jak charakter jej założyciela – Scota Nicola vel Chucka Ibisa. Obecny etap rozwoju rowerów Ibis określić można w dwóch słowach: włókno węglowe. Materiał ten zdominował wiele gałęzi zaawansowanego technologicznie przemysłu, teraz przebojem wbija się na rowerowe salony. Ibis to także zawieszenie DW-Link – doskonały patent Dave’a Weagle rzucający rękawicę wszystkim tym, którzy uważają, że coś osiągnęli w świecie rowerowych zawieszeń.


Rowery Ibisa łączą w sobie piękno formy i inżynierską maestrię. Potwierdzeniem jakości sprzętu marki Ibis jest kontrakt, jaki w 2008 roku podpisał z firmą Brian Lopes – zdobywca czterech Mistrzostw Świata i sześciu Pucharów Świata w kolarstwie górskim. Lopes porzucił dla Ibisa, małej, kilkuosobowej firmy, wielkie GT Bicycles. Jak powiedział w jednym z wywiadów: Czuję jakbym przez długi czas jeździł Fordem lub Chevroletem, teraz będę się woził w Ferrari. I tym właśnie są rowery Ibis – to dwukołowy odpowiednik marki z Maranello – producent pięknych i niezwykle zaawansowanych technologicznie maszyn.


Niezależnie, czy szukasz lekkiego fulla do maratonów, szybkiego All Mountain, czy mocnej maszyny do niczym nieograniczonego enduro, Ibis ma coś dla Ciebie - trzy odsłony Mojo zapewnią Ci pełne spektrum wyboru. Tranny daje Ci szanse złożenia lekkiego hardtaila do XC lub konkretnego singla do szaleństw na hopkach. Hakkalügi i Silk zaś zaspokoją Twoje potrzeby, jeżeli szukasz klasyki z odrobiną pieprzu.

designed by TRIGONY, copywrite © 2010 BEASTIE BIKES